Zapisz się

W tym roku w ramach długiego spływu zapraszamy na Pojezierze Południowopomorskie. Będziemy płynąć malowniczą rzeką Gwdą. Spływ zaczniemy nad jeziorem Wielimie koło Szczecinka. Trasa przebiega przez wyjątkowo piękne tereny. Szlak posiada odcinki bogate w bystrza, meandry, czasem płynie głębokimi dolinami a czasem wśród lasów, łąk i pól. Po drodze czekają nas takie atrakcje jak: zwałki (czyli to co lubimy najbardziej ;)), most wysadzony podczas wojny, krzywy las; wzdłuż rzeki przebiega tzw. pozycja przednia Wału Pomorskiego (niemieckie umocnienia zbudowane przed II wojną światową). 
W połowie spływu planujemy zrobić dzień restu dla odpoczynku i nabrania sił. W planach na ten dzień, oprócz leżenia do góry brzuchem przewidziane są dla chętnych różne atrakcje: warsztaty z psychologi sportu, Acroyoga, sauna polowa oraz różne inne gry i zabawy.
 
 
 
Jeżeli szukasz ucieczki od zgiełku i aktywnego odpoczynku na łonie dziewiczej przyrody, to to jest spływ dla Ciebie!
 
 
Do naszej dyspozycji będą kajaki dwuosobowe, jednoosobowe oraz oczywiście kanadyjki (które bardzo serdecznie polecamy)!
 
W cenie spływu zapewniamy:
 
Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielanie instruktażu w trakcie spływu
 
O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza
 
W cenie spływu NIE zapewniamy: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. 
 
W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia (dane bankowe znajdziecie w wiadomości, którą otrzymacie automatycznie po wysłaniu zgłoszenia, przeczytajcie dokładnie maila do końca ).


Rzeka:
Termin:
14.08. - 20.08.2022
Czas trwania:
1 tydzień
Cena:
600,00 zł
Zniżka 15%:
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.
*pola wymagane

Prowadzący

Maria Gładykowska

Maria Gładykowska

Marysia to zapalona, uśmiechnięta kajakarka. Uwielbia wszystkie formy pływania w kajaku. Można z nią prześpiewać cały dzień na wodzie, a jeżeli płyniesz kanadyjką, na pewno spróbuje Cie namówić na Pocahontas .