Zapisz się na spływ

Przed wami zapierające dech w piersiach widoki i emocjonujące przygody! Rawka to jedna z najciekawszych, a do tego najdzikszych rzek do kajakowania! Pierwszego dnia płyniemy odcinek mający około 12 km, drugiego 10. W tym czasie będziemy eksplorować najpiękniejszą część Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Po drodze możemy spodziewać się wielu przeszkód (zwałki do pokonania górą i dołem), ale też niesamowitych obserwacji przyrodniczych. Możecie płynąć kanadyjką, dwójką albo kajakiem jedynką (co kierownik - Natalia z serca poleca wszystkim niezdecydowanym - najlepszy feeling rzeki!). Na Rawce warto mieć przynajmniej podstawowe umiejętności kajakowe, ale  spływ odbędzie się w miłym, relaksującym tempie, więc każdy powinien dać sobie radę ☺️

Wieczorny biwak w bardzo cywilizowanych warunkach, w namiotach na terenie Zaścianku Babie Lato. Będą toalety(!), prysznic polowy i kucyki. Prawdziwe! Dużo!

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Rzeka:
Termin:
04.07. - 05.07.2020
Czas trwania:
2 dni
Cena:
120,00 zł

Prowadzący

Natalia DJ Gorzelnik

Natalia DJ Gorzelnik