Zapisz się na spływ

Na  tym spływie połączymy dwie piękne rzeki Pomorza! Zaczniemy mało znaną, urokliwą i zaskakującą rzeką Skotawą. Pierwszy dzień płynięcia będzie spokojny - idealny na wejście w kajakowy rytm. Drugiego dnia możemy spodziewać pewnych niespodzianek w wodzie, zwalonych drzew, szybszego nurtu i niedużych bystrzy. Po dwóch dniach w miejscowości Dębnica Kaszubska dopłyniemy do Słupi. Przepłyniemy przez część Parku Krajobrazowego Dolina Słupi o wyjątkowych walorach przyrodniczych z licznymi rezerwatami, będziemy mijać wsie i miasteczka i nawet jedno miasto, aby nasz spływ zakończyć na bałtyckiej plaży w Ustce!

Połączenie Słupi i Skotawy zapewni wam szeroki wachlarz kajakowych doznań. Będą fragmenty z wartki nurtem, będzie leniwe meandrowanie wśród lasów i łąk, będzie dzika przyroda i brak ludzi, ale będzie też lądowanie na plaży i może gofry? :)
W trakcie spływu planujemy dzień restu, kiedy będziemy mogli odpocząć od wiosłowania i pomyślimy nad specjalnymi biwakowymi atrakcjami… polowa sauna brzmi interesująco? Czemu nie! Obydwie uważamy, że wakacje nie liczą się bez tygodnia w kajaku i że nic nie zapewnia takiego resetu. 

Start spływu: Budowo/Jawory
Meta: Ustka

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. W cenie spływu nie ma również kosztu biwaku!

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Termin:
15.08. - 23.08.2020
Czas trwania:
1 tydzień
Cena:
550,00 zł
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.
*pola wymagane

Prowadzący

Olga Gładykowska i Marta Gadzińska

Olga Gładykowska i Marta Gadzińska

Marta: Swoją przygodę kajakową zaczęłam tuż po maturze od tygodniowego spływu Drawą, do którego namówił mnie nauczyciel fizyki, pasjonat kajakarstwa wszelakiego. Od tamtej pory zdecydowanie uzależniłam się klimatu tych wyjazdów i to uzależnienie staram się szerzyć dalej :) Olga:Jestem w Habaziach od 2017 roku. Pomysł na Kurs Kajakarstwa narodził się podczas wakacji na Słowenii, bo nie ma piękniejszego koloru niż woda Socy. Nie spodziewałam się, że zostanę w klubie i że da mi on tyle radości. I nie miałam nawet pojęcia, że aż tyle można się o kajakarstwie nauczyć. Moje ulubione rzeki nizinne to te z wartkim nurtem i przeszkodami w wodzie: zwalonymi drzewami, głazami, bystrzami. Im bardziej dziko, tym lepiej! Szczególne miejsce w moim serduszku na zawsze będzie miała Drawa, ale Łupawa i Bukowina są zaraz za nią :). Poza kajakami robię dużo jogi, zajmuję się fotografią, ale ostatecznie nic się nie równa z dobrą książką.