Zapisz się na spływ

Przebieramy się i wtapiamy w naturę!
Hasło to „życie zaczęło się w wodzie”. Zaczynamy w miejscowości Straż. Po drodze –  przespacerujemy się  po arboretum w Kopnej Górze. Zatrzymamy się też  w miejscu, gdzie będzie można skorzystać z wysoce zaawansowanej technologicznie toalety ekologicznej. W niedzielę spływ będziemy kontynuować Supraślą. Ostatni fragment przepłyniemy przez uroczy las - zanim znajdziemy się w pięknej, zabytkowej miejscowości Supraśl, gdzie można skosztować regionalnych podlaskich przysmaków.

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy
: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. W cenie spływu nie ma również kosztu biwaku!

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Termin:
29.08. - 30.08.2020
Czas trwania:
2 dni
Cena:
120,00 zł
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.

Opcjonalny:

*pola wymagane

Prowadzący

Radosław Guma Bień

Radosław Guma Bień

Swoją przygodę z kajakarstwem zacząłem kilka lat temu od kursu w Habaziach. Tutaj można zgłębić wszelkie aspekty kajakarstwa oraz poznać pasjonatów tego sportu oraz innych form turystyki - z którymi można doskonalić swoje umiejętności. Kajak pozwala dotrzeć w zakątki niedostępne w inny sposób. Obecnie najbardziej przyciągają mnie ekspedycje na morzu i miejsca gdzie można doświadczyć przyrody w niezmienionej przez człowieka postaci - pływałem m.in. w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Szkocji. Oprócz kajaków ogromną frajdę czerpię z pływania kanadyjką oraz na SUP.