Zapisz się

UWAGA! ZMIANA TRASY!

Dzień dobry!
Dobry, chociaż coraz krótszy już pod koniec kalendarzowego lata. Słońca jednak starczy, żeby popłynąć Wisłą! W związku z awarią kolektora zmieniamy trasę spływu - rozpoczniemy go w sobotę w okolicach Góry Kalwarii,  a zakończymy w niedzielę w Warszawie, na plaży Żoliborz. 

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Spływ się odbędzie jeżeli zbierze się minimum 12 uczestników do środy 11 września. Jeżeli będzie mniej chętnych spływ zostanie odwołany.

Rzeka:
Termin:
14.09. - 15.09.2019
Czas trwania:
2 dni
Cena:
100,00 zł
Rezerwujcie termin - zapisy już wkrótce!

Prowadzący

Szymon Koźbiał

Szymon Koźbiał

Poznałem Habazi właśnie na Akcji Lato. Skutecznie zarazili mnie swoją kajakową pasją i teraz mam okazję przekazać ją Wam. Pływam od kilku lat głównie po rzekach Mazowsza i Kaszub. Przerzucanie kajaków przez zwalone drzewa to jedno z moich ulubionych wakacyjnych zajęć zaraz obok biwakowania pod gołym niebem. Zapraszam na Wisłę!