Zapisz się

Przed nami około 13 km spływ Królową Polskich Rzek.  W czasie wycieczki będziemy mogli podziwiać Warszawę z dotąd nieznanej perspektywy. Przekonacie się jak niesamowicie wygląda panorama miasta gdy wyłania się zza zakrętu przy Moście Siekierkowskim, jak cieszy Gruba Kaśka, jak majestatycznie prezentuje się Stadion Narodowy, jak zachwyca Zamek Królewski... No i jak śmiesznie widzieć mosty od spodu! 

Poza walorami turystycznymi będą też przyrodnicze. Mijając po cichutku wiślane łachy, będziemy mogli podglądać radosne wybryki mieszkających tam sieweczek i rybitw. Na pewno pokażą się też przeróżne kaczki. A jeśli szczęście nam dopisze, zauważymy krążącego nad rzeką bielika, lub - jak niebieska błyskawica - śmignie przed nami zimorodek.

Będziecie mogli płynąć kajakami jedynkami, dwójkami albo kanadyjkami. Wystartujemy o 10 z Plaży Romantycznej, całość wyprawy zajmie około 3 godzin, na koniec będzie można zrelaksować się na Praskiej Plaży.

Zapewniamy:
Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

Nie zapewniamy: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. 

Jeśli zapisałeś się na spływ, a z jakiś powodów nie możesz z nami popłynąć, prosimy koniecznie daj nam znać! 

Rzeka:
Termin:
17.10. - 17.10.2021
Czas trwania:
1 dzień
Cena:
Bezpłatnie

Prowadzący

Warszawski Kajak Miejski

Warszawski Kajak Miejski