Zapisz się

Akcja Lato rozpędza się, ogłaszamy tygodniówkę! Planujcie urlopy – żeby zrelaksować się, odpocząć od cywilizacji, trochę się poruszać, poczuć dreszczyk emocji, poznać nowych ludzi i zanurzyć w dzikości! 

Na tygodniową letnią eskapadę zabierzemy Was na przygodową Bukowinę i zróżnicowaną Łupawę – urokliwe i ekscytujące rzeki Kaszub i Pomorza. Będą bystrza, przenoski, zwałki, jeziora, relaks i przyroda. I jak zwykle doborowe towarzystwo, magia obozowego życia i kajakowa wspólnota. No nudy nie będzie. A wisienką na torcie będzie wylegiwanko nad morzem. 
Kto się już rozmarzył? Marzenia warto realizować 🙂

Startujemy znad Jeziora Świętego (w zależności od poziomu wody miejsce startu może ulec zmianie), a kończymy nad Jeziorem Gardno - łącznie ok. 88 km. Jak rzeki pozwolą - będzie dzień restu w miłym miejscu. A jak nie, to ciśniemy 7 dni i odpoczniemy na koniec.

Do naszej dyspozycji będą kajaki dwuosobowe, jednoosobowe oraz oczywiście kanadyjki (które bardzo serdecznie polecamy)!
 
W cenie spływu zapewniamy:
 
Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielanie instruktażu w trakcie spływu
 
O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza
 
W cenie spływu NIE zapewniamy: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. 
 
W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 250 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia (dane bankowe znajdziecie w wiadomości, którą otrzymacie automatycznie po wysłaniu zgłoszenia, przeczytajcie dokładnie maila do końca ).

Rzeka:
Termin:
19.08. - 27.08.2023
Czas trwania:
1 tydzień
Cena:
650,00 zł

Prowadzący

Karolina Karolinka Jędrzejewska

Karolina Karolinka Jędrzejewska

Karolina Karolinka, w klubie od dekady. Jeśli nie pływa kajakiem, to pływa supem albo kanadyjką. A jak nie pływa, to głaszcze pszczoły – bo to najsłynniejsza kajakarka wśród pszczelarzy i najczulsza pszczelarka wśród kajakarzy. Na wodzie lubi się bawić w „daleko jeszcze?”. Zaopiekuje się Tobą, przypomni o pićku i koniecznych kaloriach, podszkoli Ci technikę, jeśli sobie zażyczysz. Najbardziej w spływach kajakowych ceni sobie to, że nigdy nie wiesz wszystkiego na pewno. Jej życiowe motto to: „jeszcze 45 min”.