Zapisz się

Nasz wyprawa Narwią odbędzie się na jej najbardziej magicznym odcinku - popłyniemy przez Narwiański Park Narodowy. Na dwa dni zanurzymy się w rzecznym labiryncie, gdzie czas płynie swoim tempem.


Narwiański Park Narodowy obejmuje głównie obszary bagienne, dlatego spływ kajakowy jest najlepszą metodą, żeby go poznać - żeby być dokładnym, na jego terenie są wyłącznie szlaki wodne! Szlaki rowerowe i piesze przebiegają przez otulinę Parku.
Narew jest spokojna, nie zaskoczy nas na niej dziki nurt, chociaż zdarzają się małe bystrza. Rzeka będzie wymagać od nas uwagi przede wszystkim ze względu na wiele rozgałęzień i skrzyżowań. Na trasie możemy spotkać wiele wież widokowych, kładek (najdłuższa ma 1050m!), i samoobsługowych pływających pomostów. Postaramy się znaleźć czas przynajmniej na część tych atrakcji. Można zabrać lornetki i sprawdzić się w roli ornitologa: park słynie z bogatej awifauny (dzięki Narwii poznajemy już drugie mądre słowo na A!)\, kto wie, może uda się nam nawet wypatrzeć bielika? 

Trasa spływu należy do tych łatwiejszych, ale na pewno nie nudnych.
Rozpoczniemy w Surażu, a zakończymy w Kurowie (miejsce startu i meta mogą się jeszcze zmienić z przyczyn logistycznych, ale na pewno pozostaniemy w Narwiańskim Parku Narodowym).


Do naszej dyspozycji będą kajaki dwuosobowe, jednoosobowe oraz oczywiście kanadyjki (które bardzo serdecznie polecamy)!

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy
: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. W cenie spływu nie ma również kosztu biwaku!

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Rzeka:
Termin:
27.08. - 28.08.2022
Czas trwania:
2 dni
Minimalna liczba uczestników:
12
Cena:
180,00 zł
Zniżka 15%:
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.
*pola wymagane

Prowadzący

Julia Rościszewska

Julia Rościszewska