Zapisz się

Spływ poprowadzi nas na Wisłę z jej największego lewego dopływu - z Pilicy. Zaczniemy w Warce, dokąd wygodnie można dojechać pociągiem. Pierwszego dnia popłyniemy  w sumie 20km, z czego 17km Pilicą. Zabierzemy ze sobą cały bagaż, namioty, akcesoria biwakowe, jedzenie i wodę. Przez kolejnych niemal 30 godzin będziemy samowystarczalną pływającą wioską. W sobotnie popołudnie dotrzemy do Wisły i po kolejnych 3km przybijemy do brzegu pięknej, dużej wyspy o pięknych piaszczystych plażach. Tam rozbijemy obóz i w blasku słońca zachodzącego nad drugim brzegiem rzeki będziemy świętować przy ognisku posiłkiem i napitkiem końcówkę lata. W niedzielę wyruszymy w dalszą drogę Wisłą. Jej przestrzenny krajobraz będzie dostarczał nam wspaniałych widoków przez kolejnych 16km. Wczesnym popołudniem dotrzemy do Góry Kalwarii, gdzie obrazem, od niedawna zabytkowego, mostu kolejowego Wisła nas pożegna. Po przybiciu do brzegu będzie można udać się spacerem na autobus miejski kursujący do Warszawy.

Do naszej dyspozycji będą kajaki dwuosobowe i jednoosobowe oraz kanadyjki.

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy
: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Rzeka:
Termin:
23.07. - 24.07.2022
Czas trwania:
2 dni
Minimalna liczba uczestników:
10
Cena:
180,00 zł
Zniżka 15%:
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.
*pola wymagane

Prowadzący

Mikołaj Skuza

Mikołaj Skuza