Zapisz się

SPA-Drzewiczka to już późnoakcjolatowy bądź wczesnojesienny habaziowy klasyk! 

Drzewiczka – prawobrzeżny dopływ Pilicy – zachwyca swoją różnorodnością i malowniczością krajobrazów. Na odcinku, który przepłyniemy, meandruje naturalnym korytem – dość szybkim nurtem – przez lasy i łąki. Po drodze możemy liczyć na liczne atrakcje m.in. zamek (w liczbie jeden, ale solidny!), bystrza (w liczbie dwa, ale emocjonujące!), zwałki (troszeczkę) i pizzeria (po 10 kilometrach wiosłowania smakuje jak marzenie!)  To świetna rzeka na start dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z trochę poważniejszym pływankiem – będzie okazja na nauczenie pokonywania przeszkód na rzece, bez zbędnego przemęczania się.
 
"Bez zbędnego przemęczania się" to z resztą hasło przewodnie SPA–Drzewiczki. Pierwszego dnia przepłyniemy albo 10 kilometrów, albo 20: w zależności od tego, jakie będą warunki pogodowe i jaka wola w zespole (doświadczenie kierowniczki pokazuje, że zwykle wybierana jest wersja krótsza ). Swoboda wyboru będzie dotyczyła również odcinka drugiego dnia, jak i tego, w jaki sposób będziemy chcieli spędzić piątkową i sobotnią integrację. Do wyboru mamy ognisko albo balię z bąbelkami (kierowniczka poleca!!!!)  Uwaga, na balię będziemy się zrzucać: 250 pln do podziału na wszystkich chętnych za całą noc.
 
Pełen wybór mamy też pod kątem formy zakwaterowania: dla chętnych albo domki, albo namioty. Domki są 3- lub 4-osobowe, więc będziemy was łączyć w zespoły kwaterunkowe (jak jesteście większą grupą, dajcie koniecznie znać kierowniczce!). W domkach jest aneks kuchenny i osobne łazienki. Dla osób zakwaterowanych w namiotach jest dostępna ogólna łazienka i kuchnia

 Start: Drzewica
 Meta: Nowe Miasto nad Pilicą albo Odrzywół (patrz wyżej)
 Łódki: jedynki i kanady (dwójki tylko na wyraźne życzenie, za to każdy chętny będzie miał szansę nauczyć się płynąć kanadyjką!)
 Dodatkowe opłaty: domek – 70 złotych/doba/osoba (opcja tylko na dwa noclegi!), namiot – 30 złotych, balia: 250 pln do podziału na cały spływ

UWAGA, ZOSTAŁY OSTATNIE, POJEDYNCZE MIEJSCA W DOMKACH – OSOBY, KTÓRE CHCĄ SPAĆ W DOMKU, PROSZONE SĄ O PILNY KONTAKT Z KIEROWNICZKĄ! (W sensie z Dj, w sensie z Natalią :-) )


W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy
: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Rzeka:
Termin:
30.09. - 01.10.2023
Czas trwania:
2 dni
Cena:
180,00 zł
Zniżka 15%:
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.
*pola wymagane

Prowadzący

Natalia DJ Gorzelnik

Natalia DJ Gorzelnik

(Prawdopodobnie) najlepsza kajakarka wśród DJ-ów i najlepszy DJ wśród kajakarzy. Natalia uwielbia rzeki od zawsze, jednak za pływanko na serio wzięła się w 2019, gdy rozpoczęła swój Kurs kajakarstwa nizinnego i górskiego. Jak wspomina, wtedy nie brała na poważnie określenia “górski” i przeżyła mocny szok, gdy dowiedziała się, że nie chodzi o opalanie się nad szemrzącymi strumykami w Bieszczadach. Na białej wodzie walczy dzielnie o życie, do tej pory większą część czasu spędzając jednak pod (lub poza) kajakiem. Wyjątkiem jest jej ulubiona, słoweńska Korytnica, którą udało się jej pokonać za pierwszym razem suchą stópką. Legenda głosi, że wpisuje sobie to do CV :) Równie ambitnie (chociaż ze zdecydowanie większymi sukcesami) podchodzi do pływania nizinnego. Uwielbia eksplorowanie nowych rzek i obozowe życie. Doskonała organizatorka, zadba o twoje bezpieczeństwo, wolny czas i zaplecze sanitarne. Do tego gaduła i dobra słuchaczka- ani się spostrzeżesz, a przeploteczkujesz całą rzekę :)