Zapisz się na spływ

Dla kajakarzy Wilga jest jedną z atrakcyjniejszych rzek Mazowsza. Na naszym spływie popłyniemy najciekawszym odcinkiem tej trasy mającym około 19 km. Trasa nie jest wymagająca, sprosta jej każdy, nawet niedoświadczony turysta, ale w kilku miejscach na pewno natkniemy się na zwalone drzewa.  Pierwszego dnia pokonamy dłuższy odcinek trasy, dzięki czemu w niedzielny poranek będziemy mieć czas na spokojne śniadanie i relaks. Chętnych zaproszę na wspólną sesję jogi na trawie. 

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spływu, jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników (10 os.)

Rzeka:
Termin:
20.06. - 21.06.2020
Czas trwania:
2 dni
Cena:
120,00 zł

Prowadzący

Olga Gładykowska

Olga Gładykowska

Jestem w Habaziach od 2017 roku. Pomysł na Kurs Kajakarstwa narodził się podczas wakacji na Słowenii, bo nie ma piękniejszego koloru niż woda Socy. Nie spodziewałam się, że zostanę w klubie i że da mi on tyle radości. I nie miałam nawet pojęcia, że aż tyle można się o kajakarstwie nauczyć. Moje ulubione rzeki nizinne to te z wartkim nurtem i przeszkodami w wodzie: zwalonymi drzewami, głazami, bystrzami. Im bardziej dziko, tym lepiej! Szczególne miejsce w moim serduszku na zawsze będzie miała Drawa, ale Łupawa i Bukowina są zaraz za nią :). Poza kajakami robię dużo jogi, zajmuję się fotografią, ale ostatecznie nic się nie równa z dobrą książką.