Zapisz się

Odcinek popłyniemy wypoczynkowy, z Góry Kalwarii na Plażę Żoliborz. Przy kilkunastu uczestnikach przewidujemy łódki morskie i długie dwójki i singla (transportowego). Jak będzie nas więcej to i kanadyjki się pojawią. Pierwszego dnia zbierzemy się na przystani w Górze Kalwarii. Uczestnicy swobodnie dojadą tam autobusem ZTM 742 z Metra Kabaty. 
Odcinek sobotni to około 22km. Zakończymy na plaży między Wyspami Świderskimi a Mostem Południowym. Dopłyniemy tam długo przed zmrokiem mając czas na rozbicie obozu, przygotowanie ogniska itp. Będzie jeszcze czas na poleż z widokiem na zachodzące nad drugim brzegiem rzeki słońce. Nie zabraknie gitary i nocnych śpiewów przy świetle ognia. 
Niedzielę również przeprowadzamy nieśpiesznie. Do pokonania mamy około 17km. Leżakujemy dopóki nas słońce z namiotów żarem nie wygoni. Leniwe śniadanie, zbieranie obozu i wypływamy około południa w celu pokonania budowy Mostu Południowego, a potem kierujemy się już bez przeszkód z nurtem przez warszawski odcinek Wisły. Na metę dopłyniemy nie później niż o 17, gdzie jeszcze chwilę poświecimy na rozpakowanie naszych łódek.

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu.

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Rzeka:
Termin:
12.09. - 13.09.2020
Czas trwania:
2 dni
Cena:
120,00 zł

Prowadzący

Szymon Koźbiał

Szymon Koźbiał

Poznałem Habazi właśnie na Akcji Lato. Skutecznie zarazili mnie swoją kajakową pasją i teraz mam okazję przekazać ją Wam. Pływam od kilku lat głównie po rzekach Mazowsza i Kaszub. Przerzucanie kajaków przez zwalone drzewa to jedno z moich ulubionych wakacyjnych zajęć zaraz obok biwakowania pod gołym niebem. Zapraszam na Wisłę!