Zapisz się

Trasa spływu: Warka-Warszawa, ok. 70-80 km.
Rzeki: Pilica, Wisła
Start: Warka, sobota, ok 8:00 rano
Koniec: Warszawa, niedziela, ok. 17:00

Zapraszamy serdecznie na sierpniowy spływ Pilicą i Wisłą, szczególnie osoby, które lubią wysiłek fizyczny i kontakt z dziką przyrodą :)
Wyruszymy z Warki, pierwszego dnia będziemy płynąć Pilicą, drugiego dnia będzie królować  królowa Polskich rzek - Wisła.


W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Aby spływ się odbył, chęć udziału musi zgłosić minimum 5 osób. Gdyby tak się nie stało, o  ewentualnym odwołaniu spływu poinformujemy najpóźniej 22.08.2019.

Rzeka:
Termin:
24.08. - 25.08.2019
Czas trwania:
2 dni
Cena:
100,00 zł
Rezerwujcie termin - zapisy już wkrótce!

Prowadzący

Kasia Kolasa

Kasia Kolasa

Moje pierwsze spływy były urozmaiceniem wypraw rowerowych. Już wtedy uświadomiłam sobie, że w kajaku jest pięknie bez względu na pogodę. Do habaziowego kursu przekonał mnie... plakat;) Do zostania w klubie- sprawna ogranizacja i sympatyczni ludzie. Chętnię pływam po nizinach latem i zimą, uczę się także w klubie kajakarstwa górskiego.